Makijaże

+ Sławne Osobowości
+ Ubieranki Dyskotekowe
+ Stroje Bajkowe
+ Ubieranie Zwierząt
+ Figurki i Posągi
+ Ubrania Klasyczne
+ Różne Ubieranki

+ Pieczenie Ciast
+ Gotowanie Potraw
+ Makijaże
+ Dekoracje
+ Wytwarzanie Żywności
+ Gierki, Gry dla Dzieci
+ Pozostałe Gry

+ Arena mody
+ Imperium Stylu
+ Losowe gry
+ Sprzed 100 dni
+ Z losowego dnia
+ Najczęściej oceniane
+ Rzadko oceniane

Czarna Biżuteria
Średnia ocena: 5.00
Grano razy: 565
Magiczne stworzenie
Średnia ocena: 5.00
Grano razy: 596
Kolorowa wróżka
Średnia ocena: 4.71
Grano razy: 767
+ Zaprzyjaźnione blogi
+ Gry nie działają?
+ Polityka cookies
Wstaw link do Ubieranki.Eu
na swoją stronę lub bloga:

Manchester United

Pozdrów kogoś: piesio01: Macie fajne gry?Piszcie na moim profilu.(Ale piszcie makijaże czy coś w tym stylu).mufinkax3: Czeeść ;3 odwiedzać profil ! <3mufinkax3: Cześć ; 3 POZDRAWIAM mojego psa : ) macie jakieś fajne gry ? piszczcie mi na PROFFILU ;3piesio01: Pozdrawiam wszystkich.Lubicie zwierzęta?Piszcie na moim profilu nazwy tych zwierząt.:):)izza112: Pozdrawiam wszystkich użytkowników ubieranek:)zapraszam na mój profil :**

1) Czarna Biżuteria

Ta kobieta jest koneserką czarnej biżuterii. Nic więc dziwnego, że właśnie tego typu ozdoby pragnie na siebie założyć. Pomóż jej dobrać coś ciekawego.
Zagrano razy: 565Ocena: 5.00 (1 głosów)
Czarna Biżuteria

2) Makijaż na bal

Twoim zadaniem jest zrobić fajny makijaż dziewczynie wybierającej się na bal. Spraw, by dzięki Twojej interwencji została królową balu.
Zagrano razy: 1616Ocena: 3.95 (20 głosów)
Makijaż na bal

3) Słodka plażowiczka

Na plaży wygląd też się liczy. Nastolatka chce poderwać kilku przystojniaków, dlatego zrób jej makijaż, który poprawi jej urodę.
Zagrano razy: 1827Ocena: 3.78 (23 głosów)
Słodka plażowiczka

4) Olśniewająca księżniczka

Księżniczka ma kiepski humor, bo spojrzała w lustro i zobaczyła kilka krostek na swojej twarzy.. Przywróć uśmiech księżniczce i spraw, że znów będzie lśnić! Pozbądź się wszystkich niedoskonałości.
Zagrano razy: 2640Ocena: 4.31 (29 głosów)
Olśniewająca księżniczka

5) Sue w Paryżu

Sue odwiedza Paryż! To wielkie wydarzenie, dlatego przygotuj dziewczynke do tej wizyty. Zadbaj o jej wygląd, by sprawiała dobre wrażenie. Zrób jej makijaż i wybierz fryzurę.
Zagrano razy: 2519Ocena: 4.09 (33 głosów)
Sue w Paryżu

6) Wesele Chinki

Młoda Chinka czeka zniecierpliwiona na swoje wesele. Zanim jednak do tego dojdzie, koniecznie zajmij się jej wizerunkiem. Dziewczyna nie wygląda najlepiej, dlatego spraw, że jej twarz znów będzie piękna i promienna.
Zagrano razy: 2823Ocena: 3.81 (32 głosów)
Wesele Chinki

7) Totalna metamorfoza Dory

Dora podjęła decyzję... Ona chce zmienić swój wizerunek. Zwraca się z prośba do Ciebie, byś pomógł jej w metamorfozie. Zadbaj o jej twarz i spraw, że będzie wyglądać zupełnie inaczej.
Zagrano razy: 3668Ocena: 3.74 (31 głosów)
Totalna metamorfoza Dory

8) Panie pielęgniarki

Panie pielęgniarki już jutro rozpoczynają swoją pracę, dlatego rozpoczeły przygotowania! Twoim zadaniem będzie pomóc pielęgnierkom zmienić nieco swój wizerunek, by wyglądały jeszcze piękniej.
Zagrano razy: 5723Ocena: 3.83 (60 głosów)
Panie pielęgniarki

9) Barbie idzie na plażę

Barbie rozpoczeła swoje upragnione wakacje i już zaraz wychodzi na plażę! Jednak zanim to zrobi, koniecznie popraw jej wygląd. Zacznij od makijażu, skończ na doborze stroju!
Zagrano razy: 5590Ocena: 3.67 (54 głosów)
Barbie idzie na plażę

10) Dziewczyny w koszulkach

Urocze dziewczyny proszą Cię o pomoc w pracy nad ich wizerunkiem. Jednej z nich już teraz zrób perfekcyjny make up, który sprawi, że nastolatka będzie piękna oraz na koniec dobierz dla niej świetny strój!
Zagrano razy: 5006Ocena: 3.50 (52 głosów)
Dziewczyny w koszulkach
Więcej gier:

UBIERANKOWY CZAT
W sieci od roku 2007 ubieranki.eu
Prezentujemy najlepsze ubieranki, gry, gierki online dla dziewczyn, gotowanie i gry dla dzieci! Kontakt: redakcja[małpa]ubieranki.eu - Regulamin serwisu - Reklama - Polityka cookies
Informujemy, że gry nie są naszą własnością. Jeżeli posiadasz do nich prawa autorskie i nie życzysz sobie wyświetlania na naszej stronie, prosimy o informację.