Ubrania Klasyczne

+ Sławne Osobowości
+ Ubieranki Dyskotekowe
+ Stroje Bajkowe
+ Ubieranie Zwierząt
+ Figurki i Posągi
+ Ubrania Klasyczne
+ Różne Ubieranki

+ Pieczenie Ciast
+ Gotowanie Potraw
+ Makijaże
+ Dekoracje
+ Wytwarzanie Żywności
+ Gierki, Gry dla Dzieci
+ Pozostałe Gry

+ Arena mody
+ Imperium Stylu
+ Losowe gry
+ Sprzed 100 dni
+ Z losowego dnia
+ Najczęściej oceniane
+ Rzadko oceniane

Ślub w Meksyku
Średnia ocena: 4.55
Grano razy: 5566
Weterynarz w zoo
Średnia ocena: 4.50
Grano razy: 1394
Połącz zwierzaczki
Średnia ocena: 4.48
Grano razy: 1511068
+ Zaprzyjaźnione blogi
+ Gry nie działają?
+ Polityka cookies
Wstaw link do Ubieranki.Eu
na swoją stronę lub bloga:

Manchester United

Pozdrów kogoś: shakira2004: nudzi mi się. Popiszcie na czacie :-) shakira2004quinn6: Nudzi mi się..niech ktoś mnie popyta ask.fm/xshoutatthedevilx będe bardzo wdzięczna :**leonettalove: Zapraszam na mój profil Beliebers, Potterheads i VLovers! <3 :)piesio01: Pozdrawiam fanów psiaków i ptaków:)stalowa: Lol, moje konto jeszcze istnieje XDD

1) Złote dodatki

Zadbaj o wygląd panny młodej, która pragnie wyglądać idealnie w dniu ślubu. Dobierz dla niej białą suknię ze złotymi motywami oraz odpowiednie dodatki.
Zagrano razy: 2943Ocena: 4.16 (25 głosów)
Złote dodatki

2) Klasyczna nastolatka

Ta nastolatka chciałaby ubrać coś klasycznego dziewczęcego. Wybierz więc dla niej właściwe ubranka, by zaprezentowała się rewelacyjnie.
Zagrano razy: 5171Ocena: 3.81 (47 głosów)
Klasyczna nastolatka

3) Ślub Tessy

Tessa postanowiła wziąć ślub. Ceremonia ślubna już niedługo, a ona, jak i jej przyszły mąż nie mają jeszcze strojów! By pomóc zakochanym, przygotuj dla nich stroje, a w przypadku Tessy, zrób jej makijaż i wybierz fryzurę.
Zagrano razy: 7286Ocena: 3.90 (61 głosów)
Ślub Tessy

4) Piękna panna młoda

Kobieta właśnie planuje swój ślub, wszystko musi być dopięte na ostatni guzik! Przeszła teraz do przyjemniejszej kwestii, czyli wyboru sukni ślubnej i dodatków. Pomóż kobiecie w tym wyborze, by mogła wyglądać przepięknie.
Zagrano razy: 10461Ocena: 4.08 (87 głosów)
Piękna panna młoda

5) Gość weselny

Ta piękna dama została zaproszona na wesele w charakterze gościa. Z tej okazji ona potrzebuje pięknej kreacji na ten ważny dzień. Pomóż jej dokonać wyboru. Kobieta musi wyglądać świetnie!
Zagrano razy: 32491Ocena: 4.05 (615 głosów)
Gość weselny

6) Biała studniówka

Choc do studniówki jeszcze sporo czasu, to nastolatka już zaczęła rozglądać się za studniówkową kreacją. Postawiła na biel, dlatego poszukajcie wspólnie sukienkek o białym kolorze. Nastolatka musi wyglądać zjawiskowo!
Zagrano razy: 6405Ocena: 4.04 (46 głosów)
Biała studniówka

7) Srebrne wesele

Pomóż Pannie Młodej dopiąć wszystko na ostatni guzik! Wybierz dla niej piękną suknię ślubną, w której będzie wyglądać niesamowicie! Spraw, że wygląd kobiety zachwyci wszystkich gości!
Zagrano razy: 5442Ocena: 3.77 (62 głosów)
Srebrne wesele

8) Ważny bal

Kobieta wybiera się na bardzo ważny bal, na którym bedzie wiele osobości, na których właśnie chciałaby zrobić dobre wrażenie. Z tej okazji pomóż jej w przygotowaniach do balu i zasugeruj jej, jaką powinna wybrać kreację.
Zagrano razy: 6914Ocena: 3.80 (74 głosów)
Ważny bal

9) Urocza panna młoda

Ta kobieta za chwilę poślubi swojego ukochanego! nic dziwnego, że w tym dniu chce wyglądać po prostu pięknie! Pomóz jej w osiągnięciu tego celu i dobierz dla niej piękną suknię ślubną i dodatki.
Zagrano razy: 3160Ocena: 3.07 (27 głosów)
Urocza panna młoda

10) Biznesowe spotkanie

Kobieta odbędzie dziś ważne, biznesowe spotkanie wraz z pracownikami jej firmy. Na tą okazję obowiązkowym bedzie strój klasyczny, elegancki. Zajrzyj do szafy kobiety i poradź, jakie ubrania świetnie nadadzą się na to spotkanie.
Zagrano razy: 22339Ocena: 3.82 (256 głosów)
Biznesowe spotkanie
Więcej gier:

UBIERANKOWY CZAT
W sieci od roku 2007 ubieranki.eu
Prezentujemy najlepsze ubieranki, gry, gierki online dla dziewczyn, gotowanie i gry dla dzieci! Kontakt: redakcja[małpa]ubieranki.eu - Regulamin serwisu - Reklama - Polityka cookies
Informujemy, że gry nie są naszą własnością. Jeżeli posiadasz do nich prawa autorskie i nie życzysz sobie wyświetlania na naszej stronie, prosimy o informację.